آواژه

web design طراحی سایت تصميم المواقع

طراحی سایت یا طراحی وب سایت شامل ایجاد و راه اندازی یک سایت آنلاین مثل www.avazhe.com است که هدف آن آوردن اطلاعات مربوط به یک مجموعه یا شرکت یا کارخانه یا به صورت کلی یک کسب و کار به فضای مجازی است. با طراحی سایت، یک کسب و کار می تواند خدمات و محصولات خود را به صورتی اینترنتی (آنلاین) معرفی نماید و مشتریان بیشتری نسبت به زمانی که فقط در یک محدوده جغرافیایی خاص فعالیت می کند داشته باشد و خدمات و محصولات خود  را به صورت آنلاین و بر روی سایت خود به فروش رساند.

mobile app development توسعه اپلیکیشن موبایل تطوير تطبيقات الهاتف المحمول

اپلیکیشن موبایل، برنامه موبایلی است که بر روی تلفن های همراه هوشمند نصب می شود و از طریق آن می توان ضمن معرفی خدمات و محصولات از مخاطبان و مشتریانی که آن را بر روی گوشی موبایل خود نصب نمودند، سفارش دریافت کرد. با توجه به محبوبیت سیستم عامل های اندروید و IOS ، اپلیکیشن موبایل نیز در دو نسخه اپلیکیشن اندروید (Android) و اپلیکیشن آی اُ اس (IOS) مخصوص گوشی و تبلت و ساعت های ساخت شرکت اپل (Apple) توسعه داده و ایجاد می شوند.

USSD Code کد دستوری USSD كود الأمر USSD

USSD (داده های خدمات تکمیلی غیر ساختاری) یک پروتکل جهانی برای ارتباطات سیار (GSM) است که برای ارسال پیام های متنی استفاده می شود. USSD مشابه سرویس پیام کوتاه (SMS) است. USSD از کدهای متشکل از نویسه های موجود در تلفن همراه استفاده می کند. کد دستوری USSD اعدادی است که بین ستاره ( * ) و مربع ( # ) قرار می گیرد و از این رو به کدهای ستاره مربع نیز مشهور هستند. معمولا سازمان های دولتی یا شرکت های خیلی بزرگ از این کدها استفاده میکنند؛ اما با شرایطی، امکان استفاده کسب و کارهای دیگر نیز از این کدهای دستوری وجود دارد. معمولا این امکان از طریق زیرمجموعه از یک سرشماره USSD اصلی انجام می شود.

Wooden artifacts مصنوعات چوبی المشغولات الخشبية

کارخانه صنایع چوبی ابتکار، جزئی از صنایع اقماری شرکت بین المللی آواژه محسوب می شود که به صورت حرفه ای در خصوص تولید و عرضه انواع میزهای چوبی با پایه های خراطی شده یا طبیعی، درب های تزئین شده با برش هایی از تنه درخت، ساخت انواع دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی و همینطور محصولات مرتبط همچون تخته های وایت برد و تخته سیاه با فریم چوب طبیعی درخت فعالیت می نماید و محصولات خود را به صورت عمده و یا تکی در داخل ایران و صادرات به سراسر دنیا به فروش می رساند. فعالیت این مجموعه صنعتی با قدمتی بیش از 50 سال و تجارب و ابتکار عمل متخصصین  حوزه چوب و منابع طبیعی می باشد.

Leather products محصولات چرمی المنتجات الجلدية

محصولات چرمی شامل انواع کفش چرم، کیف چرم، ساک چرم، کت چرم، کیف کمری چرم، کیف رودوشی چرم، کیف اداری چرم، کمربند چرم، کیف کتی چرم، کیف پول جیبی چرم، کیف پاسپورتی چرم و سایر محصولات خاص و لوکس چرم می باشد که به صورت عمده و تکی در داخل ایران و صادرات به خارج از ایران در سبد محصولات شرکت بین المللی آواژه قرار گرفته اند. این محصولات به صورت کاملا دست دوز و سفارشی، با بالاترین تکنولوژی های روز دنیا، از بهترین و مرغوب ترین چرم ایرانی بسته به نوع محصول چرم، تولید و به فروش رسانده می شود.

Fruits & Vegetables میوه ها و سبزیجات فواكه و خضراوات

کشور ایران به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی و تنوع زیست محیطی و همینطور دارا بودن منابع لازم جهت تولید و بهره برداری از محصولاتی شامل صیفی جات، میوه و سبزیجات، گزینه مناسبی جهت تولید ارزان و با کیفیت این محصولات و فروش در سطح جهانی قلمداد می گردد. از این رو شرکت بین المللی آواژه اقدام به صادرات این محصولات از ایران به کشورهای دیگر نموده است و هم اکنون عمده واردات این محصولات توسط کشورهای روسیه و اوکراین، صورت پذیرفته است و شرکت بین المللی آواژه آمادگی خود را جهت فروش به سایر کشورها نیز اعلام می دارد.